Çocuklarımızı korumak bizim en kutsal görevimizdir. Onlara her konuda destek olmak ve geleceklerine iyi bir yön vermelerini sağlamak onları bilinçlendirmekten geçer.

Öğrenci Araştırması, her türlü kaçırılma olayı ve kayıp çocuk ihbarlarının arttığı ülkemizde neredeyse şart olmuş bir hizmettir. Çocuklarımızı korumak bizim en kutsal görevimizdir. Onlara her konuda destek olmak ve geleceklerine iyi bir yön vermelerini sağlamak onları bilinçlendirmekten geçer. Değişen zamanın şartlarına göre bakacak olursak şimdiki çocuklar birçok şeye erken şahit olmaktadır. Şahit oldukları şeyleri uygulama gibi bir meraka düşebilirler. Çocuğunuzla sizin iletişiminizin koptuğu yerde İstanbul Özel Dedektiflik Bürosu olarak biz devreye girerek size her anlamda özel dedektiflik büromuzun hizmetlerinden biri olan öğrenci takibi konusunda yardımcı olmaktayız.

Öğrenci Araştırması Nasıl Yapılır?

Sizlerin verdiği bilgiler doğrultusunda öğrenci hakkında daha detaylı bilgi toplamaktayız. Öğrencinin sosyal ve özel hayatını öğrenmek adına yaptığımız araştırmalar sonucunda somut bilgileri sizlere sunmaktayız. Verdiğimiz bu hizmette herhangi bir yasal ihlal söz konusu olmamaktadır. Bununla birlikte çocuğunuzun özel hayatında ne gibi şeyler yaptığını ( Sigara, Uyuşturucu, Fuhuş, Taciz, Alkol, Hırsızlık, Şiddet, Darp ) ve sosyal çevresini sizlere bildirmekteyiz. Gençlerin yanlış yollara düşmelerini engellemek için takip hizmetimiz sizin en büyük destekçiniz olacaktır. Her çalışmamızda olduğu gibi Öğrenci Araştırması konusunda da esas aldığımız ilke, karşılıklı gizlilik ilkesidir.

Öğrenci Araştırması İçin Gerekli Bilgiler Nelerdir?

Ortamın detay bilgileri

Konunun mahiyeti
Varsa muhtemel şüpheliler