Özel İstanbul Dedektiflik Olarak bizler İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye de iş adamlarımızın, devlet adamlarımızın, önemli görüşmelerin öncesinde böcek taraması, ses kayıt cihazı bulma, gizli ses kayıt cihaz tespiti, tuzaklı cihazların tespitini yapıyoruz. Önemli görüşmeler öncesi davetsiz misafirlerin, ses kayıt sistemlerinin, kumpasların tespiti konusunda böcek taraması hizmeti veriyoruz.

Teknoloji çağında yaşadığımız bu günlerde hepimizin ülke gündeminde olan gizli kamera ve gizli ses kayıtları , böcek yerleştirmek konuları gündemi meşgul etmekte, zaman zaman devlet adamlarımızın ve önemli iş adamlarımızın hayatında uzun sürecek sıkıntılar yaşatmakta hatta ülkemizde önemli sıkıntılara yol açmaktadır. Ses kayıt cihazları, casusluk amaçlı gizli kameralar, tehdit amaçlı gizli kameralar çoğu zaman sıkıntı yaratarak tehditlere dönüşmekte maddi manevi zararlara sebep olmaktadır.

Türkiye’de ilk ve tek olarak bizler böcek tarama ses kayıt cihazı tespiti konusunda sizlerin hizmetindeyiz. Ses kayıt cihazı böcek taraması yaptırmak isteyenler bizi arayabilirler. Özel İstanbul Dedektiflik dedektiflik hizmetleri kadar bu konudada konusunun uzmanı ve sizlerin kurtarıcısıdır. Kaliteli güvenlik, huzurlu toplantılar, huzurlu ve güvenli buluşmalar için Özel İstanbul Dedektiflik yanınızda… Özel İstanbul Dedektiflik profesyonel güvenlik ve dedektiflik hizmetleriyle sizlerin yanınızda.

Böcek taraması yaptırmak için Otellerde iş görüşmelerinde, gizli ve önemli toplantılarda, iş görüşmelerinde, hukuki konulara dahil olabilecek önem arz eden delil olarak kullanılabilecek durumlarda her anda yanınızda ve görüşme öncesi hizmetinizdeyiz.

Daha güvenli, daha kaliteli daha huzurlu toplantılar için böcek taraması istanbul özel dedektiflik olarak hesaplı hizmetlerimizle güvenliğinizi sağlıyoruz.

Böcek yerleştirilmesi konusunda haberlerde ön hazırlık yapanların soruşturmalar sonucunda yakalandığını, önemli büyüklerimizin tehdit edildiğini, tuzaklar kurularak itibarsızlaştırılmaya çalışılan yetkililerimize şahit olduğunuzu, bulunduğunuz misyon gereği aynı tehditin üzerinizde olduğunu hissediyorsanız eğer size bir telefon kadar yakın olduğumuzu, gizliliğin esas olduğunu, profesyonel hizmetlerimizle uzun yıllar sahip olduğumuz deneyimimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Kalem görünümünde, priz görünümünde, kravat görünümünde, vazo görünümünde, biblo görünümünde, saat görünümündeki gizli kameralar ve ses kayıt cihazları hayatımızı karartmaya hazırlanmaktadır, bizler Özel istanbul dedektiflik olarak önemli görüşmelerinizi huzurlu ve güvenli görüşmelere dönüştürerek kumpaslardan ve tuzaklardan, bu tuzaklar sonrası yaşayabileceğiniz tehditlerden sizleri koruyoruz .

Özel istanbul dedektiflik böcek taraması hizmetleri, gizli kamera tespiti, ses kayıt cihazı tespiti konusunda hizmetinizdeyiz…