Eski zamanlarda Damat – Gelin adaylarını ebeveynler karşı taraftan belirli bir süre isteyip, oturdukları mahalle bakkalına, manavına veya kasabına sorarak bilgi toplarlardı. Onlardan duyduğu kesin olmayan sonuçlara göre bir karar vermeye çalışırlardı. Artık günümüzde, merak edilen tüm bilgileri daha profesyonel ve titiz çalışmalar ile sizlere rapor şeklinde sunuyoruz.

Evlilik Öncesi Araştırma

Hayatınızı sevdiğiniz kişiyle birleştirmek üzeresiniz ancak eş adayınızı ne kadar tanıyorsunuz? Eş adayınız gerçekten kendisini size tanıttığı kişi mi? Bu soruların yanıtını merak ediyorsanız İstanbul Özel Dedektiflik sizin için araştırmaya hazır.

Hayatınızı birleştireceğiniz kişinin geçmişi hakkında sizin için bilgi topluyoruz.
İşlemlerimizi tam bir gizlilik içerisinde yürüterek hem kendimizi hem de sizi koruyoruz.

Evlilik öncesi araştırmanızı yaparak önlenebilir hataları yapmaktan kendinizi koruyun. Evleneceğiniz kişinin sizden önceki hayatı hakkında bilgileri merak ediyorsanız evlilik öncesi araştırma hizmetimiz sayesinde eş adayınız hakkında kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz. Evlendikten sonra partnerinizle sizi üzecek ve yıpratacak sorunlar yaşamamak için evlilik öncesinde iyi düşünmek ve doğru karar vermek gerekir.
Evlilik öncesi araştırma hizmetimiz ile birçok sorunuzun yanıtlanmasına yardımcı oluyoruz. Kişilikler mutlaka farklıdır ama önemli olan karşılıklı özveridir. Bu sayede birçok anlaşmazlık daha başlamadan önlenebilir. Fakat ya iki kişi arasında kişilik bakımından çok büyük farklar var ise?
Daha önceden evlilik yaşadı mı? Yaşadıysa neden ayrıldı? Kötü alışkanlıkları var mı? Alkol veya uyuşturucu kullanıyor mu? Sizden başka şu anda bir ilişkisi varmı ? Aile yapısı size uygun mu? Nasıl biriyle evleneceksiniz? Bütün sorular insanın aklına art arda geliyor değil mi?