Firmamız

Firmamız 2010 yılında kurulmuştur. Emniyet teşkilatında 30 yıllık bir hizmetin bitiminde emekli olarak özel dedektiflik alanında çalışmalara başladık. Büromuzda çalışan kadromuzun tamamı emekli asker ve emekli emniyet mensuplarından oluşmaktadır. Her emekli polis veya her emekli asker bu alanda başarılı olması mümkün değil. Dedektiflik mesleği çok özel nitelikler ister. Zaten özel dedektiflik hizmeti de çok özel bir hizmettir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz 9 yıl içerisinde müşterilerimizden öyle bilgiler aldık ki; kendisine dedektifim diyerek az paraya iş yapacağını vaad ederek insanları dolandıran çok ama çok sayıda dedektif kisvesi altında dolandırıcılar tespit ettik. Bunların mağdur ettiği insanlara yaptığımız olağanüstü çalışmalarla, dertlerine derman, sorunlarına çare olduk. Bizden memnun kalan müşterilerimizin, yine ihtiyacı olan arkadaşlarını veya yakınlarını bize refere olarak göndermeleri, bizlerin bu alandaki çalışmalarının ne kadar doğru ve başarılı olduğunu ispatladı.

Misyonumuz

9 yıl gibi bir zamanda yaptığımız zorlu, ince, titiz,sabırlı ve güvenilir çalışmalar neticesinde 1100 ün üstünde bir dosyayı büyük başarı ile bitirdik. Birlikte çalıştığımız 12 hukuk bürosu, 65 üzerinde avukatlık bürosu, finans kurumları bireysel çalışan avukat arkadaşlarımızla çok titiz ve itinalı çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. Yaptığımız başarılı çalışmalar ulusal basınımızın da dikkatini çekmiş olacak ki bizimle program yaparak yayınlamışlardır.